Yeni

EEOSE SAÇ DÖKÜLMESiNE KARŞI ÇiFT ETKiLi DERMATOLOJiK SERUM

Saç dökülmesi probleminde,dökülmenin engellenmesi yeterli değildir,sağlıklı saçlar için de uygun ortam sağlanması gerekir. ÉEOSE Laboratuvarları'ndan, devrim niteliğinde bir yenilik: Dünyada ilk kez dökülme karşıtı bir serum ile saç gelişimi için başka bir serum formu bir arada...

129,00
122,55
  • Ücretsiz Kargo
Favorilere Ekle

Ürün Bilgisi

Saç dökülmesi problemi yaşayan kişilerde, dökülen saçların yerine gittikçe zayflayan ve cılız tüylere dönüşen saçlar çıkar, dökülme problemi ilerledikçe dökülen saçların yerine yenisi çıkmaz olur. Bu yüzden saç dökülmesinde, dökülmenin engellenmesi yeterli değildir, sağlıklı saçlar için uygun ortam sağlanması gerekir.

İşte bu gerçekten yola çıkan ÉEOSE Laboratuvarları, geliştirmiş olduğu ikili serum ile yine devrim niteliğinde bir yeniliğe imza attı: Dünyada ilk kez bir ürün DÖKÜLMESİNE KARŞI bir serum ile SAÇ GÜÇLENDİRİCİ başka bir serum formunu bir arada kullanıcılarının hizmetine sunuyor:

 

SERUM NO.1:

DÖKÜLME KARŞITI [GÜNGÜZ]:

Sabah kullanılan LiposoPenatraitt Serum, saç dökülmesine karşı formüle edilmiştir. Her sabah 5-6 kez saçınıza püskürterek güne başlayabililirsiniz.

SERUM NO.2: SAÇ

GÜÇLENDİRİCİ [GECE]: Akşam kullanılan StimuPeptide Serum ise içeriğindeki bioaktivitesi çok yüksek etken maddelerle saçlara yoğun bakım yapıyor. Serum sayesinde saçlarınız güçleniyor.

 

SERUM NO.1.

LiposoPenatraitt Serum:

DÖKÜLME KARŞITI,

[GÜNDÜZ]

50 ML

SORUN

Saç Dökülmesi erkeklerde 20’li yaşlarda başlar, daha ileriki yaşlarda ortalama her iki erkekten birinde görülür. Yoğunluğu ve dökülme şekli farklılık gösterse de kadınlarda da sıkça rastlanan bir problemdir.

YENİLİK

ÉEOSE Laboratuvarları tarafından saç dökülmesine karşı formule edilen LiposoPenetraitt Serum.Erkekler ve kadınlar kullanabilir.

İÇERİK

ROVISOME, SERENOA SERRULATA, PHYTOCOMPLEX

UYGULAMA

Kuru veya nemli saçlı deri üzerine uygulanır ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak deriye yedirilir. Durulanmaz. Özellikle saç dökülmesinin yaşandığı bölgeler olmak üzere tüm saçlı deriye kullanılması önerilir.

 

SERUM NO.2.

StimuPeptide Serum:

SAÇ GÜÇLENDİRİCİ SERUM, [GECE]:

50 ML

SORUN

Saç dökülmesi erkeklerde tipik olarak alnın iki yanından başlayıp saç çizgisinin geriye çekilmesi ve tepe bölgesinin incelip açılması ile seyreder. Bu bölgelerde dökülen saçların yerine her bir döngüde daha küçük ve cılız saçlar çıkar ve ilerleyen zamanlarda tüy şeklinde olan bu saçlar da tamamıyle kaybolur. Kadınlarda bu tip yoğun bölgesel açılmalar yerine saçlı derinin tamamında saçlar incelir ve seyrekleşir. Saç dökülmesi yaşayan kişilerde, dökülmenin engellenmesi yeterli değildir, saç için uygun ortam yaratılmalıdır.

YENİLİK

ÉEOSE Laboratuvarları tarafından sağlıklı saçlar için formüle edilen, saçları güçlendiren StimuPeptide Serum. Erkekler ve kadınlar kullanabilir.

İÇERİK

PEPTIDE COMPLEX, PROCYANIDIN, GP4G, CAFFEINE & FORSKOHLI, KERASTIM S

UYGULAMA

Kuru veya nemli saçlı deri üzerine uygulanır ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak deriye yedirilir. Durulanmaz. Özellikle saç dökülmesinin yaşandığı bölgeler olmak üzere tüm saçlı deriye kullanılması önerilir.

EEOSE SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ÇİFT ETKİLİ DERMATOLOJİK SERUM'UN ETKİNLİĞİ VE GÜVENİLİRLİĞİ KLİNİK TESTLERLE KANITLANMIŞTIR.

EN İYİ SONUÇ İÇİN EEOSE SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUANLARLA BİRLİKTE KULLANIN.

Önerilerimiz

RapidSSL, PayU, Visa, Mastercard, Ininal
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.