Gizlilik ve Güvenlik

  eeose.com başka şirketlerle ortaklaşa pazarlama çalışmaları yaparak size bir ürün satabilir ya ada hizmet sunabilir. Bu gibi durumlarda kişisel bilgileriniz ortak şirketlerle paylaşılır.
·         eeose.com bazen yaptığınız alım veya alım talebi işlemlerinde ya da bilgilerinizin işlenmesinde başka şirketlerden yararlanır. eeose.com bu şirketlere kişisel bilgilerinizi yeterli biçimde koruma ve bu bilgileri eeose.com tarafından izin verilmeyen amaçlar için kullanmama şartı getirir.
·         eeose.com kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi ancak yasa ile zorunlu kılındığı hallerde yayınlayacaktır. eeose.com, başka üçüncü şahıslara kendi amaçları için kullanmalarına olanak verecek şekilde, fatura işlemleri ya da sahtekârlığı önleme veya sahtekarlıkla mücadele etme amaçlarıyla gerekli olduğu haller dışında verdiğiniz mali bilgileri( kredi kartı bilgileri gibi) başkalarıyla paylaşmaz.
 
Diğer siteler, 3. şahıslar ve bunların gizlilik politikaları
Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. eeose.com bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncül sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden  yada üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.
Gizlilik tedbirlerimiz
 eeose.com olarak bilgileriniz koruma konusundaki sorumluluğumuzun farkındayız. eeose.com kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi,  kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici  güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL)endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlardan biridir, kredi kartınızı şifrelemekte ve internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engelemektedir. Kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması saklanması ve ifşası ile ilgili olarak koruma önlemleri kullanmaktayız. Güvenli prosedürlerimiz gereği bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı talep edebiliriz.
Haklarınız
Kişisel bilgilerinizi bize verdikten sonra bu bilgileri değiştirebilmek veya silebilmek için makul erişime sahip olacaksınız. Bunu online profilinize girerek ya da aşağıda verilen adresten bize ulaşarak profilinizin bir kopyasını isteyerek yapabilirsiniz. Eeose.com üyeliğini iptal etme yada kişisel profil bilgilerinizi değiştirme seçeneğiniz her zaman olacaktır.
Çocuklar ve Ebeveynler
Eeose.com genel olarak 13 yaş altındaki kullanıcılar için planlanmamıştır. 13 yaş altı çocuklar bilerek kişisel bilgi toplama, bunları kullanma ve açıklamadan önce bir ebeveynin ya da velinin izninin alınması gerekli görüldüğü durumlarda yasaya uymak eeose.com’ un politikasıdır. Çocuklarınızın online aktivitelerini denetlenmesinde aktif bir rol üstlenmelerini tavsiye ederiz.
Bildirimler ve Revizyonlar
Çalışma ve operasyon yöntemlerimiz sürekli iyileştirme ve değişim içinde olduğundan gizlilik beyanımızda  zamanla değişebilir. Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sıkılıkla ziyaret etmenizi ve bu sayfayı satınalma işleminizden önce okumanızı öneririz. Aksi belirtilmediği takdirde geçerli olan gizlilik politikamız size ve hesabınıza ait elimizde bulunan tüm bilgiler için geçerlidir.
 
İrtibat ve adres
İrtibat bilgilerimizi ve adresimizi web sitemizdeki iletişim butonuna basarak bulabilirsiniz.
Tüm bu açıklamalarından başka, bilgilerinizin kullanımı konusundaki endişelerinizi ya da sitemizin işleyişi ile ilgili öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için info@eeose.comadresinden bize ulaşabilir tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olmaya çalışacağız.
RapidSSL, PayU, Visa, Mastercard, Ininal
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.