Yeni

EEOSE FORTE KAŞ VE KiRPiK BAKIM SERUMU 10 ml

Hayal ettiğiniz kirpiklere ulaşmanın tek yolu takma kirpikler değil. Kendi gerçek kirpikleriniz ve kaşlarınız için dermokozmetik alanda son 10 yılın buluşları arasında değerlendirilen yeni ÉEOSE Forte Kaş ve Kirpik Serumu’nu kullanın.

129,00
122,55
  • Ücretsiz Kargo
Favorilere Ekle

Ürün Bilgisi

Hayal ettiğiniz kirpiklere ulaşmanın tek yolu takma kirpikler değil. Kendi gerçek kirpikleriniz ve kaşlarınız için dermokozmetik alanda son 10 yılın buluşları arasında değerlendirilebilecek yeni ÉEOSE Forte Kaş ve Kirpik Serumu’nu kullanın. Üstelik şimdi yeni uygulama aparatıyla kullanması çok daha kolay! EEOSE Forte Kaş ve Kirpik Serumu Dermatolojik ve Oftalmolojik olarak Test Edilmiştir. Güvenle kullanılabilir. Tam olarak sonuç almak için 6 hafta boyunca kullanılması önerilir.

1.Kirpik bakımı üstüne kullanıcı görüşü, Fransa Dermscan Laboratuvarları. Katılımcıların kişisel görüş ve beklentileri sonucunda ortaya çıkan istatistiksel sonuçları yansıtır.

Uzun, gür ve koyu renkli kirpikler tüm kadınların hayalidir. Rimel ve takma kirpiklerle geçici olarak uzun ve gür kirpiklere ulaşılabilir. Ancak makyaj silindiğinde ya da takma kirpikler çıkartılınca kişi yine kendi kirpiklerine geri döner. Makyajın zamanında ve gerektiği gibi temizlenmemesi; rimel ve takma kirpikleri uygularken ya da çıkartırken doğru uygulanmayan mekanik kuvvet, kirpiklere zarar verebilir ve kirpiklerin dökülmesine neden olabilir

Kirpikler gibi kaşlar da etkileyici bakışların simgesidir, gözleri öne çıkartır ve belirginleştirir. Kaşlara şekil vermek için yapılan yanlış kaş alımı gibi uygulamalar veya makyaj temizliğine özen gösterilmemesi ve bunun gibi nedenlerle; kaşların dökülmesi, istenenden ince olması veya şekillerinin bozuk olması, genel yapılarının zayıflaması ve seyrekleşmesi, kaşlarda boşlukların olması ve halk arasında kaş küsmesi denilen durumlar özellikle de son yıllardaki kalın kaş trendi göz önüne alındığında estetik bir problem oluşturabilir.


 

 

 

Hayal ettiğiniz kirpiklere ulaşmanın tek yolu takma kirpikler değil. Kendi gerçek kirpikleriniz için dermo- kozmetik alanda son 10 yılın buluşları arasında değerlendi- rilebilecek yeni ÉEOSE FORTE Kaş ve Kirpik Serumu’nu kullanın.

Sadece 14 günde sonuç almaya başlayın*.

*Fransa Dermscan Laboratuvarları, kullanıcı görüşüne dayalı klinik test sonuçlarına göre kirpik bakımı üzerine etkisi

 

Uzun, gür ve dolgun kirpikler; biçimli, dolgun ve bakımlı kaşlar herkesin hayalidir. Yeni ÉEOSE Forte Kaş & Kirpik Serumu, kirpik ve kaşlarınızın doğallığını bozmadan kirpikleri ve kaşları ihtiyaç duydukları maddelerle besleyerek, sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır. ÉEOSE Serum ’un güçlendirilmiş bu yeni formülü ile hayal edilen kaş ve kirpiklere ulaşmak artık çok daha kolay!

MULTI PEPTIDE COMPLEX ’i oluşturan yüksek performanslı iki ayrı peptit kompleksi bulunmaktadır. ÉEOSE Forte Serum ’un kaş ve kirpik bakımı üstündeki olumlu etkisi, bu 2 peptit kompleksinin, MYRISTOYL PENTAPEPTIDE – 17 ve BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1 ’in sinerjik etkisi sonucudur.

“MULTI PEPTIDE COMPLEX” için, kaş ve kirpiklerin doğal yapısında bulunan peptit molekülleri, kaş ve kirpikler üzerindeki etkisi incelenmiştir.

 

 

 

ÉEOSE Forte Kaş & Kirpik Serumu ve aktif maddelerinin etkinliği ve güvenilirliği Fransa merkezli Dermscan Laboratuvarları'nda klinik çalışma ile test edilmiştir.

ÉEOSE FORTE Kaş ve Kirpik Serumu ile 14. günden itibaren sonuç almaya başlanır*.

Ancak tam olarak sonuç alabilmek için 1 kür, yani 6 hafta boyunca kullanılması önerilir.

ÉEOSE Forte Kaş & Kirpik Serumu oftalmolojik ve dermotolojik olarak test edilmiştir, güvenle kullanılabilir.

*Fransa Dermscan Laboratuvarları, kullanıcı görüşüne dayalı klinik test sonuçlarına göre kirpik bakımı üzerine etkisi.

Önerilerimiz

RapidSSL, PayU, Visa, Mastercard, Ininal
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.